Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. DermoSys jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i preparatów przeznaczonych dla branży medycyny estetycznej.
Oferta firmy kierowana jest do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów. Urządzenia naszej firmy są nieinwazyjne i dają doskonałe rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Każde z urządzeń posiada dokumentację naukową potwierdzającą skuteczność oferowanych systemów.
DermoSys dostarcza na rynek polski urządzenia spełniające najwyższe standardy jakości. Produkty zawarte w ofercie firmy posiadają certyfikaty CE.
Celem DermoSys jest silna i rzetelna współpraca z Klientem. Oferujemy szkolenia, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, doradztwo, rabaty dla stałych klientów oraz pomoc techniczną i serwisową.
Nasze produkty wykorzystują opatentowane technologie, zapewniają komfort pracy i gwarantują efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Cechą charakterystyczną tych produktów jest przystępność cenowa.

W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania o dystrybucję dermokosmetyków ENDOCARE.

ENDOCARE to linia dermokosmetyków o właściwościach przeciwzmarszczkowych i regenerujących. Linia preparatów jest wynikiem wieloletnich badań w zakresie starzenia i regeneracji skóry prowadzonych przez IFC Group nad kompleksem SCA Biorepair.

Kompleks SCA Biorepair jest czystą, biologicznie czynną, najskuteczniejszą i najsilniejszą substancją pochodzenia naturalnego (wyciąg ze śluzu Cryptomphalus Aspersa – winniczek ). Substancja ta gwarantuje najwyższy poziom regeneracji skóry oraz redukcję zmarszczek w różnym stopniu nasilenia. Śluz winniczka bogaty jest w proteiny, enzymy, proteoglikany, glikozaminoglikany i minerały wykazując niezwykłe właściwości naprawcze, antyoksydacyjne i regenerujące. W preparatach zastosowano wartość indeksu SCA 1% - 50%. Bogata gama produktów, o różnych indeksach SCA, jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kup@endocare.pl lub telefonicznie pod numerem 503777347.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Kup ENDOCARE