COVID-19 Działania Kup ENDOCARE

COVID-19

Bieżące informacje i działania podejmowane przez Sklep Kup ENDOCARE

Szanowni Klienci,

mając na uwadze zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa informujemy o wdrożeniu planu działań w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19 w najbliższych tygodniach rekomendujemy:

  • gdy masz wybór pomiędzy dostawą kurierem a dostawą do Paczkomatu – zamawiaj do Paczkomatu. Pozwala to ograniczyć kontakt z innymi osobami;
  • odbierając paczkę z Paczkomatu nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play);
  • przy dostawach do domu/mieszkania zachowaj odpowiedni dystans i odbieraj przesyłki w drzwiach lub przed domem, celem minimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu;
  • ponadto przy dostawach realizowanych przez kuriera zdecyduj się na przelew lub płatność online podczas składania zamówieniu
  • zgodnie z wytycznymi instytucji sanitarnych, unikaj bezpośredniego kontaktu w formie witania się przez podanie rąk oraz przekazywania – w trakcie składania podpisów – telefonów, komputerów mobilnych czy długopisów itp.

Informujemy również, że od dzisiaj aż do odwołania obniżamy próg darmowej dostawy za pomocą usługi paczkomaty do kwoty powyżej 150 zł.

Dodatkowo uruchomiliśmy dostawę paczkomatową z możliwością dostarczenia zamówień w weekend bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat aż do końca kwietnia. Pozwoli to w znacznym stopniu ograniczyć przepełnienie paczkomatów na początku tygodnia (poniedziałek, wtorek) i tym samym zmniejszyć możliwość potencjalnych kontaktów z innymi osobami odbierającymi przesyłki.

Jeśli chcesz skorzystać z odbioru paczki z paczkomatu w weekend napisz to w komentarzu zamówienia.

Zapewniamy, że wszystkie zamówienia wysyłamy w normalnym trybie, a firmy kurierskie z którymi współpracujemy podjęły szereg działań mających na celu ochronę Klientów oraz swoich pracowników.

O ewentualnych kolejnych działaniach związanych z epidemią COVID-19 będziemy informować na bieżąco.

We wszystkich podjętych działaniach skupiamy się przede wszystkich na dobru naszych Klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Ich ochrona oraz bliskich im osób jest dla nas priorytetem.