Melatonina w kremach odmładzających, redukujących zmarszczki.

Nazywana często hormonem młodości melatonina to nic innego jak organiczny związek chemiczny, który od jakiegoś czasu chętnie stosowany jest w kosmetykach do pielęgnacji skóry. Jest to bardzo efektywny antyoksydant, który działa przeciw wolnym rodnikom, co z kolei znacząco wpływa na przeciwdziałanie procesu starzenia. Potencjał melatoniny wykorzystali m.in. włoscy eksperci z Comsetici Magistrali, którzy stworzyli specjalną serię kosmetyków zawierających ekskluzywną technologię Melatosphere®.

Nutriage Day SPF 30 krem przeciwzmarszczkowo-uzupełniający z filtrem

Krem powstał w oparciu o nowoczesną technologię Melatosphere® wykorzystującą melatoninę w tzw. oleosferach wraz z mieszaniną olejów roślinnych. Dzięki temu składniki aktywne zamknięte w preparacie wnikają w najgłębsze warstwy skóry i dokładnie ją penetrują, pozostawiając gładką, nawilżoną, odżywioną i rozświetloną cerę.

Nutriage Eye Balm wielozadaniowy balsam pod oczy

Przeciwzmarszczkowy odżywczy balsam pielęgnujący przeznaczony do delikatnej okolicy wokół oczu również zawiera technologię Melatosphere®. Melatonina zawarta w kosmetyku aplikowanym rano i/lub wieczorem wokół oczu przywraca skórze młodzieńczy wygląd, zapobiegając starzeniu i wspomagając regenerację.

Nutriage Oleoserum serum przeciwzmarszkowo-regenerujące

Serum w postaci suchego, jedwabistego oleju z technologią Melatosphere® gwarantuje doskonałe efekty. Zastosowanie metaloniny wraz ze starannie wyselekcjonowanymi składnikami ma przeciwdziałać uszkodzeniom skóry powodowanym przez wolne rodniki i sprzyjać przywróceniu równowagi skórnej. Innowacyjny kosmetyk można łączyć z innymi produktami z tej serii. Przykładowo, kilka kropli Nutriage Oleoserum dodaj do kremu Nutriage Cream, dzięki czemu uzyskasz doskonałą maskę na noc.

Nutriage Cream krem wygładzająco-regenerujący

Specjalnie opracowany krem wykorzystujący technologię Melatosphere® to kolejna propozycja od włoskiej marki, która łączy w sobie melatoninę z dermozgodną mieszanką olejów roślinnych. W rezultacie kosmetyk aplikowany rano i/lub wieczorem gwarantuje doskonałe efekty - nawilżenie, wyrównanie kolorytu oraz redukcję zmarszczek.

Leave a comment