ENDOCARE TENSAGE

Dla Pań, na których twarzach widnieją pierwsze oznaki starzenia, przygotowaliśmy produkty z linii ENDOCARE TENSAGE. Dermokosmetyki ze śluzem ślimaka, wchodzące w skład tej serii, są dedykowane osobom z widocznymi, dużymi bruzdami.

Produkty takie, jak sera oraz kremy na głębokie zmarszczki 40+ i 50 + mogą być stosowane przez posiadaczki cery normalnej, wrażliwej i problematycznej. Szczególnie polecamy je do skóry mieszanej oraz suchej.

 

Bazą każdego kremu oraz serum na głębokie zmarszczki z naszej drogerii, jest naturalny wyciąg z bezbarwnej i lepkiej substancji wytwarzanej przez winniczki. Produkty te zdobywają coraz większe grono wielbicielek, ze względu na wykazywane właściwości regenerujące i ujędrniające.

 

Dermokosmetyki ze śluzem ślimaka 40+ i 50+, z linii ENDOCARE TENSAGE, mają lekką formułę, dzięki czemu szybko się wchłaniają, pozostawiając na twarzy przyjemne uczucie świeżości oraz nawilżenia. Mogą być stosowane wieczorem przed snem oraz rano, również pod makijaż, gdyż nie powodują ważenia się podkładu i pudru.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.